Soutěž o 20.000,-Kč

Soutěž o 20.000,-Kč na produkty U.F.O. Fishing a 25% slevu na nákup v prodejně FORCARP!

Chytej, bav se u vody a vyhraj.

Soutěže se může zúčastnit každý rybář, který:

1/ bude zasílat fotografie svých úlovků v sezóně 2017, ulovených na nástrahy U.F.O. Fishing. Z každé výpravy nebo vycházky je potřeba zaslat 2 fotografie (úlovek/úlovky, a produkty U.F.O. Fishing se záběrem prutů u vody).

2/ společně s fotografií úlovku úspěšný rybář zašle „Zprávu od vody“ tj. opravdu stručný popis výpravy nebo vycházky. Kdy a na jaký typ nástrahy byl úlovek chycen, váha (spíše pro zajímavost, není rozhodující), popis lovného místa, počasí a co vás ve vztahu k vaší výpravě pěkného napadne ...

3/ Výherce bude určen podle počtu like na našem FB, na kterém budeme vaše úlovky průběžně publikovat. Každý soutěžící, který je registrovaný na MRK.cz, nebo Carpfishing.cz, své úlovky publikuje i na těchto stránkách.

4/ soutěž končí 31.12.2017. Výherce bude vyhlášen v prvním týdnu roku 2018. Následně mu bude zaslán poukaz na nákup našich produktů v hodnotě 20.000,-Kč + poukaz na nákup v prodejně nebo eshopu For Carp se slevou 25%.

5/ fotografie a zprávy od vody zasílejte na adresu info@ufofishing.com. Do předmětu e-mailu napište: Soutěž o 20.000,-Kč

Soutěží naše pozornost Vaší spokojenosti a loajality samozřejmě nekončí. Podívejte se na skvělé bonusy, objemové a věrnostní slevy.

http://www.ufofishing.com/slevy-ihned/

Víme, co děláme, proč to děláme a že to děláme nejlépe, jak dokážeme!

Vy jste naším motorem. Velmi si vážíme Vaší spokojenosti a těší nás Vaše krásné úlovky.

Všem přejeme mnoho krásných úlovků a příjemných zážitků strávených u vody.

Změny podmínek soutěže vyhrazeny.

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.