Vývoj a výroba

VÝVOJ
Náš vlastní vývoj probíhá již řadu let. Dá se bez nadsázky říci, že již od roku 2002, tedy více jak 16 let. Naše výrobky však byly určeny výhradně pro vlastí potřebu a řadu přátel. Jen v posledních třech letech se nám podařilo vyvinout a otestovat 76 receptů boilies, obalovaček a 29 receptů tekutých posilovačů. Z vývoje nakonec vzešlo "pouze" pár, ale za to skvělých produktů. Vývoj boilie máme primárně rozdělen do tří řad a to HOT SPACE (ostro-sladké variace), PLUTONIUM (masové variace) a BIO ELEMENTS (čistě přírodní variace). Tím, že je BIO ELEMENTS čistě na přírodních variacích neznamená, že předchozí dvě řady obsahují složky, které nevycházejí z přírodních, nebo potravinářských surovin. Vycházejí.

Novou a nejmladší řadu UFO , uvedeme na trh v roce 2019. Tato řada v prvním kole představí naprosté pecky!

Vlastní testování probíhá v první fázi ve vývoji za pomoci simulace různých teplot vzduchu, vody a proudů. Pečlivě sledujeme intenzitu uvolňování stimulů, rozpad a barvu. V případě, že testovací produkt splní naše očekávané parametry, posuneme testování do druhé fáze a to je ta nejdůležitější, tedy u vody:-)
Testování probíhá po celé zemi, na stojatých i tekoucích  vodách, na svazových i soukromých a také na svazových zahraničních vodách. Na EURO Aqua nejezdíme:-)

Jen ty nejúspěšnější produkty následně uvedeme na trh. Není naším cílem mít v nabídce desítky řad a typů boilies, ale soustředit se na vylepšování toho nejlepšího, co umíme nabídnout:-) 

vývoj koláž

VÝROBA
Výroba probíhá prostřednictvím 300 litrových hnětačů, elektronických rollbalů s autocutry. Kalibrované váhy zajišťují přesné dávkování surovin.  V čem se naše výroba ovšem liší od zvyklostí (vaření ve vodě nebo v pařácích) je šetrná příprava v páře. Bezpočet měsíců bylo věnováno k vyladění časů a zejména stupňů teploty páry. Čas a stupně jsou klíčové k zachování maxima atraktorů a výživných látek. Podařilo se nám tyto klíčové parametry nastavit. Boilies díky tomu pracuje ve vodě, tak jak má a to bez dodatečných pouze povrchových zástřiků. Tyto velmi často používané dodatečné zástřiky jsou ve vodě úplně k ničemu. Po kontaktu s vodou velice rychle vyprchají a rozptýlí se ve vodě dříve, než stačí ryba reagovat. Z tohoto důvodu je klíčové pozvolné uvolňování stimulátorů. Povrchové zástřiky tak maximálně zapůsobí na čichové vjemy rybářů při prvním rozbalení sáčku, ne však u ryb:-). U některých produktů používáme přípravu horkým vzduchem, tedy s absencí páry). Velký důraz také klademe na symetrický tvar - koule. Všichni rybáři vědí, že přesné zakrmení "kobrou" různými patvary, které se na trhu v nemalé míře objevují, není nic radostného. Přitom přesná podpora lovného místa je velice důležitá.     

extruder

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.