Aqua Storm

Jsme jedním z předních ukrajinských výrobců nafukovacích člunů.

Každým rokem pokračujeme v zlepšování našich zařízení a technologií udržujících vysokou kvalitu. Roky úspěšné přítomnosti na ukrajinském, evropském a ruském trhu vytvořily Aqua-Storm jako spolehlivého partnera pro mnoho zákazníků. Naše výrobky jsou vysoce oceňovány mezi rusky, kazašsky, slovensky, polsky, německy, bulharsky, italsky, francouzsky a nyní litevsky a chorvatsky mluvícími národy.Pronaše zákazníky jsme schopni vyrobit čluny podle jejich představ přesně na míru .

Naše společnost zavedla přísnou kontrolu kvality výroby, která je potvrzena osvědčením o shodě podniků, osvědčením Ministerstva zdravotnictví Ukrajiny, osvědčením GOST R o potvrzení a prokazováním shody CE v souladu se směrnicemi a nařízeními Evropské unie a certifikátem ISO. Každý náš produkt prochází důkladnou technickou kontrolou a má Československý CE certifikát

ZÁKLADNÍ HODNOTY

 

Aqua-Storm vede na trhu kvůli inovativním technologiím a vývoji používanému ve výrobě. Veškeré zboží je vyráběno na vlastním výrobním zařízení na nejnovějším vybavení a splňuje požadavky nejnáročnějších kupujících. Čluny naší společnosti jsou cenově dostupné pro každého a naši manažeři zodpoví veškeré otázky a pomohou vybrat si příslušenství k lodí.

 

Žádné produkty od výrobce Aqua Storm nebyly nalezeny....