Podmínky slevového programu

Podmínky pro čerpání věrnostních slev

Čerpání věrnostních slev Vám bude k dispozici po řádné a velice jednoduché registraci.
S registrací získáváte řadu výhod, které Vám přinesou výhodné nákupy na celý sortiment nabízených produktů výrobce U.F.O. Fishing, s.r.o.

UPOZORNĚNÍ
Po provedení registraci je nutné zadat v pravé horní části našeho eshopu přihlašovací jméno a heslo. Tím se přihlásíte do eshopu jako řádně zaregistrovaný návštěvník a ceny v eshopu se Vám automaticky přepočítají dle Vaší aktuální slevy. Bez přihlášení nelze uplatňovat nárok na slevu! 

Své aktuální slevy a přehledy o Vašich objednávkách můžete sledovat na Vašem účtu na našem eshopu. 

 1. Věrnostní program internetového obchodu ufofishing.com, společnosti U.F.O. Fishing, s.r.o, souží za účelem poskytování nadstandardních výhod stálým zákazníkům. Podmínkou pro možné čerpání věrnostních slev je realizace platné registrace na www.ufofishing.com a splnění podmínek, které jsou upřesněny níže. 
 1. Odpovídající slevy se projeví změnou cen celého sortimentu po řádném přihlášení na eshopu www.ufofishing.com   
 1. Do celkového stavu zákaznického účtu budou započítány pouze převzaté a zaplacené objednávky. Odpovídající výše slevy bude na účet zákazníka připsána až po převedení dobírkové finanční částky na účet, nebo po připsání finanční částky za realizovanou objednávku prostřednictví bezhotovostní platby. V případě odstoupení od kupní smlouvy a následném vrácení objednávky, nebude příslušná finanční částka za takto neuskutečněný obchod připsána na věrnostní účet zákazníka. 
 1. Pokud bude časový rozdíl mezi dvěma následujícími objednávkami větší, nežli 18 měsíců, bude výše dosaženého slevového bonusu automaticky nastavena na výchozí slevovou hranici bez ohledu na výši předchozí objednávky! 
 1. Registraci zákazník realizuje na základě svobodné vůle, která je vyjádřena zaregistrováním na internetovém obchodu ufofishing.com a potvrzením souhlasu s obchodními podmínkami.

 

 Vyřazení z věrnostního programu  

 1. Registrovaný zákazník může své členství kdykoli zrušit. Pro odvolání souhlasu se členstvím je nutné elektronickou formou zažádat o zrušení členství. Žádost ve formátu „Žádám o zrušení členství“ adresujte na kontaktní email info@ufofishing.com. 
 1. Společnost U.F.O., s.r.o. si vyhrazuje právo zrušit členství všem registrovaným zákazníkům, kteří poruší podmínky pro čerpání věrnostních slev, nebo budou negativním způsobem prezentovat, či komunikovat produkty společnosti U.F.O. Fishing, s.r.o.

 

Povinnosti registrovaného zákazníka 

 1. Registrovaný zákazník se zavazuje neprodleně informovat o změně povinných údajů, uvedených v registraci uskutečněné prostřednictvím e-shopu www.ufofishing.com. Změnu údajů je možno realizovat pouze, ne výlučně, elektronickou formou adresovanou info@ufofishing.com. Při změně údajů je nutné uvést Zákaznické číslo.

 

Povinnosti a práva společnosti U.F.O. Fishing, s.r.o vyplývající z poskytování věrnostních slev 

 1. Společnost U.F.O. Fishing, s.r.o. si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu podmínek členství bez předchozího upozornění. 

 

Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů 

 1. Společnost U.F.O. Fishing, s.r.o. zpracovává osobní údaje v souladu s platnou legislativou o ochraně osobních údajů. Poskytnuté údaje budou sloužit pro potřeby společnosti U.F.O. Fishing, s.r.o. k marketingovému, propagačnímu a analytickému účelu a pro zkvalitnění služeb. Registrovaný zákazník berou na vědomí, že svůj souhlas může kdykoliv elektronicky, ne výlučně, zrušit a společnost U.F.O. Fishing, s.r.o. tyto údaje zlikviduje. Pokud registrovaný zákazník poskytne k prezentačním účelům společnosti U.F.O. Fishing, s.r.o. fotografie svých úlovků, či jiné fotografie související s rybářskou tématikou, souhlasí s bezplatným používáním takového materiálu k propagačním účelům společnosti U.F.O. Fishing, s.r.o. 
 1. Při nesplnění některého ze shora uvedených ustanovení „Podmínky pro čerpání věrnostních slev“, má společnost U.F.O. Fishing, s.r.o. právo odmítnout registraci zákazníka.

 

Kontaktní údaje

U.F.O.Fishing, s.r.o.
Podnikatelská 573
190 11 Běchovice
tel.:  725 144 251

https://www.ufofishing.com
info@ufofishing.com

Tyto podmínky platí od 1.1.2019

Přejeme mnoho pěkných úlovků a pohody u vody!

 Váš tým U.F.O. Fishing