Jardova zahajovačka

Ahoj všem z UFO Fishing

Je sobota 18.3.2017 3:00hod. když mě zvoní budík a já vím že nastal po týdnu práce okamžik vyrazit k vodě a pokusit se chytit nějakého obyvatele určeného revíru, kterým je pro dnešek vybral - rybník nedaleko Prahy (voda místního významu). Nikdy jsem zde před tím nechytal a tak moc nevím co mě čeká.
Po ranní kávě vyrážím pro kamaráda Kubu, okolo 5 hodiny jsme na místě, dost prší a tak rychle postavit přístřešek a pustit se do příprav. Pro tuto výpravu jsem zvolil kombinované návazce a na jednu montáž plovku SWEET COCTAIL s pastou SVĚŽÍ OVOCE a na druhou DUMBELS BANÁN v POWDER DIPU HOT SPACE , na každou montáž jsem dal PVA punčošku s rozdrcenýma a naboostrovanýma kuličkama s řady BASIC SWEET SECRET-víc jsem nekrmil . Jak se ukázalo byla to správná volba. Přibližně po 15 minutách na popku přišel první dorostenec cca 50cm.
Montáž letěla hned zpátky, ale po 10 minutách se rozjel druhý prut s DUMBELSKOU a hned jsem věděl že to bude větší ryba než ta předešlá a na podložku se podíval hezký šupináč 80cm a rovných 10kg. Pak se ještě povedli 4 ryby o váze 7,7kg , 6,5 kg (česneková popka SALTY GARLIC s pastou MUŠLE BENTOS) a dva junioři.
Kuba nakonec zdolal 2 menší kapry ale určitě ho potěšily.
Tuto vycházku považuji za velmi úspěšnou a důvěra v nástrahy od UFO Fishing se už tak brzy vyplácí.
Hodně úspěchu všem!
Jarda

 

Jarda Kapr 18.3.2017_1