První místo pro Fishing Warriors

Ahoj UFOňácká komunito :-)

Rozhodli jsme se s Kubou Řezáčem zúčastnit se závodu na Dobré vodě, byly to naše první společné závody a i první v barvách UFO Fishing. 

Závod se konal současně na dvou rybnících, z čehož jsem měl smíšené pocity, ale museli jsme se s tím nějak poprat.

Počasí ,které bylo hlášené nedávalo moc nadějí na příjemný víkend plný sluníčka, což se později potvrdilo. V noci bylo na nule a přes den silný vítr, který u obou rybníků fučel směrem k hrázi.

Dorazili jsme na místo v pátek okolo 9 hodiny dopolední a rychle jsme šli projít lovná místa. Chtěl jsem vylosovat místo na spodním rybníku č.11 přímo u hráze a jak se později ukázalo byl to vítězný flek. Bohužel nebyl náš, povedlo se "losnout" spodní rybník č.8

Po losu jsem byl trochu zklamán :(

Ve 12 hodin začal závod plným proudem a my začaly rozkrmovat method mixem a kukuřicí. Vybral jsem si místo pod protějším břehem, kde je cca 5m břidlice a pozvolný přechod do písčito blátivého dna. Byla to super volba z toho místa jsem vytáhl 7 bodovaných ryb. Tři montáže jsme do soboty měli  uprostřed, kde vede koryto potoka. 

Nicméně první ryba závodu se vytáhla cca po 13 minutách na horním rybníku a tam se první hodiny odehrával veškerý děj závodu, jelikož spodní rybník totálně mlčel. 

Nechci popisovat, jak jsme prožívali minutu po minutě, bylo by to nezáživné čtení, snad jen to, že jsme dělali vše co bylo v našich možnostech a ulovily snad vše co se omylem dostalo od hráze k nám. Dál jsme toho moc nepustili a to díky výborným method mixům co nám kluci namíchali. Tímto jim chci velice poděkovat za jejich přístup a podporu kterou nám poskytli DĚKUJEME MOC :-) 

 

A teď to hlavní: Na horním rybníce se chytlo přes 500kg ryb a na spodním cca 250kg

Vítězný tým vytáhl oklo 140kg 

Našemu týmu se povedlo zdolat 10 bodovaných ryb - 8 kaprů největší 6,8kg a 2 amuři- celkem necelých 50kg

7 z 10 ryb bylo chyceno a Two Tone Giant Shellfish a 2 ryby na boilie Giant Shellfish a vše baleno do pasty.

Není to mnoho, ale já osobně jsem na nás hrdý, jak jsme se s tím poprali a dokázali jsme pro UFO Fishing získat celkové 10té místo z 22 týmů a vyhrát náš sektor !

UFO fishing poskytl sponzorské dary pro nejtěžší rybu a Vítěze závodu! Pořadatele děkují!

Děkujeme celému týmu UFO fishing za skvělou práci kterou dělají srdcem DÍKY KLUCI !!!

Za tým CT UFO fishing warriors

Jarda a Kuba18121312_442744262739798_4282178823115651727_o