Orlik vol 2

Ahoj Ufoni!
Po minulé úspěšné výpravě na Orlík jsem to vydržel týden doma a pak jsem zase musel vyrazit. Předmáčel jsem si Xko ve velikosti 19mm a Kukuřici ve 23mm. Xko jsem zalil stejnojmenným boostrem a kukuřici CSLkem (to je mimochodem hodně povedené!). 
Pak už jsem jen doufal, že bude “naše” místo volné a naštěstí bylo, i když to u vody vypadá spíše jak na závodech. Zkusil jsem pruty dát na stejné místa a vyzkoušet tak, jestli to bude zase fungovat. Celý den nic, ale věřil jsem tomu a nechal to tam až do rána (samozřejmě s nucenou přestávkou). Ráno to přišlo... píp píp a já letěl ze spacáku. Jako u každého předchozího záběru jsem začal zdolávat ze břehu. Chvíli to šlo, ale pak si kapr začal brát a já ho nemohl zastavit, tak jsem nastartoval novou suzuku a mastil jsem za kaprem. Po krásném souboji při svítání a ranní mlze jsem podebral vytouženou rybu BINGO! Dávám ho do podložky a mířím na břeh vzbudit mojí drahou polovičku, aby mi suprového lysce zdokumentovala. 
Nastává komplikace, vybitá baterie ve váze. V hlavě mi běhají myšlenky, že budu pořád jen polemizovat nad tím, kolik kapr vlastně měl. Naštěstí se ale konají na Orlíku “závody”, a tak jsem se vydal k nejbližším sousedům pro baterku. A stálo to za to, váha ukázala necelých 17kg a 90cm! Wau!
Děláme fotky a video a pak svou prvomájovou lásku pouštím zpět do svého domova.
Říkám si docela dobrý start výpravy, ale bohužel do konce výpravy jsem měl už jen dva záběry a v obou případech vyhrál kapr :(. Nicméně domu jsem jel nad míru spokojený!
 
Hezké chvíle u vody přeje Lukáš!