Zahájení dne 19.2.2021

Bylo nádherné počasí a myšlenka jenž si se mnou hrála byla velice lákavá. Tudíž ihned po obědě jsem vyrazil na naši milovanou řeku Ohři. Voda tekla rychleji než obvykle a však mě to neodradilo!

Připravil sem si pruty posadil a hleděl na řeku jenž táhla plno klacků. Netrvalo dlouho a už jsem tam zhoupl boilie pikantní ananas s gumovou kukuřicí. Čas letěl jako voda v řece ,až přišel nápad bivakovaní. Myšlenka dokonána! Bivak postaven a přichystán k noclehu. Mezi tím jsem přikrmil půlkami pikantního ananasu zároveň i kukuřicí. Padla 21 hodina v tom se ozval příposlech. Myšlenka nějakého bordelu na vlasci mi brnkala na nervy a tak jsem šel k prutům, abych je zkontroloval. Jen co jsem sáhl na prut přišel obrovský odpor ,jenž proud řeky dělat nemohl. Je tam!! Paráda!

Po delším souboji se na mě podíval krásný šupináč s vahou okolo 8-9 kilogramů. Váhu jsem nechtěl tahat jelikož mrzlo a tak rybu ihned po fotce pustit zpět do vody. Druhý den bohužel řeka tekla ještě více a nesla více nečistot. I přes to jsem to zkusil. Bohužel do 16 ti hodin se neudálo nic zásadního.

To byl konec prvního víkendu na rybách a myslím si že zahájen nádherně.