Rychlé chytání na stojatých vodách

Někdy je potřeba říct silnému proudu a nelehkým okolním podmínkám NE! U mě se to děje tak 2x do měsíce, kdy rád navštívím hezky upravený úsek, s víc jak 5-7 hektarovou  vodní plochou a normalním přístupem k vodě. Většinou jezdím na tento typ vod jen na 10-12 hodin. Za tento krátký časový úsek se snažím vytáhnout co největší počet ryb s minimálními ztrátami na krmení. Hold není potřeba vždy zkrmit kila krmení během chvíle. Jelikož jsou tyto vody každý den přetěžovány neuvěřitelným množstvím krmení do 100m od břehu, preferuji krmit jen prostřednictvím montáže. 
Abych překonal hranici 100-140m+ musím na to jít chytře. Prvně si navážu inline olovo a 15cm návazec Ronnie rig. Poté smíchám trošku method mixu, mini peletek a Ufo boosteru dohromady. Míchám dokud mi nevznikne “beton”, který vydrží nához na olovu přes 100m. 
Dále je důležité sledovat rybí aktivitu a přesně nahodit do určeného místa... pak už stačí jen čekat. Malé montáže se nemusíte bát. Je stejně účiná jak ta delší. Na takto daleký odhoz doporučuji montáž z fluorocarbonu, která Vám zaručí, že se montáž při náhozu nezamotá.... ????
 
Tomáš Pour