Radek Morkes a shrnutí uplynulé sezóny

Nazdar chlapi,

Posílám shrnutí loňského roku, protože nebyl pořádně čas – covid, práce, čtvrtý přírůstek do rodiny, který teď 02.02. slavil první rok. Konečně mi umožnil čas shrnout všechny loňské rybářské výpravy i dvoje závody a pro zajímavost píšu.

V loňském roce jsme strávili skvělé chvíle u vody i pár „těžších“ výprav, vždy však s ufo boilies.

Moje osmiletá dcera Karolínka si oblíbila retrokukuřici 16mm – dvě pod háček a přesně 9 kuliček na PVA nit, namočené v boosteru. Povedly se jí na ní její největší úlovky – amur 11 a kapr 13,2 kg. Sbírá samolepky a zjistili jsme, že jí od Ufo chybí.

Moje čtrnáctiletá dcera Bára našla zapadlé dumbles lesní jahoda s dipem, asi čtyři roky staré, na které už nikdy nedá dopustit a vaše novinka jahoda jí udělala velkou radost. Prý určitě musíme nakoupit zásobu. Na tu starou lesní jahodu nachytala spoustu ryb jak na soukromáku tak na svazovce.

Tak a konečně jsme se dostali ke mně. V loňském roce jsem byl třikrát na závodech, kde jsem dvakrát obdivoval sílu ufo boilies a jednou naopak proklínal, protože nám na lovné místo za 7 dní nepřijela ani ryba a neslyšeli jsme ani píp. Na druhou stranu bylo to v době, kdy jste vy váleli na Novomlýnské nádrži na Stairs2hell. Takže prostě super!

Já, moje žena a vlastně celá rodina je vašima kuličkama velice spokojená.

Mimochodem za ta léta, co chytáme na ufo, už se mi minimálně 10x stalo, že za námi přišli rybáři a ptali se, proč a na co chytáme tolik ryb, když oni nemají ani záběr, tak jsme je podarovali pár kuličkama a dodnes nám píšou zprávy, že si je objednávají a chytají na ně.

Díky chlapi za vaší neustále skvělou práci, je vidět, že to děláte dobře. S vašimi koulemi zažíváme více šťastných zážitků než smolných dnů. Je to shrnutí celého loňského roku, to bych tu vypisoval 150 stránek a poslal 300 fotek, proto jen takové shrnutí a poděkování za vaší dobrou práci, která byla vidět na Stairs2hell.

Naše celá Ufo-Morkesovic rodina přeje všem spoustu rybářských úspěchů a zdraví v novém roce 2022.

BEST UFO

Radek Morkes

P.S: Moji kamarádi pocítili sílu boilies, na které nedají dopustit a můj otec (rybaří cca 50let), který nechytá na boilies nikdy a nikdy nebude, tak uznal, že to má něco do sebe.